به گزارش خبرگزاری برنا درهرمزگان؛ مجتبی عامری معاون فرهنگی و امورجوانان اظهارداشت: این اداره کل از تولیدات محصولات رسانه ای باموضوع توسعه اجتماعی جوانان،ازدواج،تحکیم خانواده ،کاهش آسیب های اجتماعی درسال ۹۸حمایت می کند.

معاون فرهنگی وامورجوانان بیان نمود:جوانان به عنوان پیشگامان تغییرات اجتماعی درهر جامعه ای جلوه ای از آینده نزدیک و در جامعه کنونی است.

رسانه ها به طور عام به صورت مستقیم از جمله عواملی هستند که افق واولویت های متفاوتی رادر معرض دید جوانان قرار می دهند،ومی توان گفت نسل حاضر ،به عنوان نسل دیجیتال در مجاورت فضای مجازی بودند و بدین سبب ضروری است دردرجه اول نیاز های جوانان به خوبی شناسایی شود و در درجه دوم به سمت تولید محتوای سالم و مناسب در قالب های جذاب و متناسب با ذائقه جوانان ایرانی برویم.

خبر جدید  جذابیت‌های طبیعی پای ورزشکاران را به جزیره کیش باز خواهد کرد / میزبان بیش از 12 تیم خارجی در رقابت‌های تکواندو خواهیم بود

وی افزود: با حمایت دفتر برنامه ریزی وتوسعه اجتماعی معاونت ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش وجوانان در نظر است جهت حمایت منسجم و مشخص از تولیدمحتوای آموزشی برای جوانان ،زوجین و خانواده ها،ایجاد زمینه لازم به منظور گسترش وامکان دسترسی تهیه جوانان به اطلاعات مربوط به توسعه اجتماعی ومسائل حوزه ازدواج ،خانواد ،آسیب های اجتماعی و بهره گیری از ظرفیت سازمان های غیردولتی و مردم نهاد از تولید آثار فرهنگی ،هنری،آموزشی بانگاه منطقه ای وبومی این طرح درحال پیاده سازی می باشد.

خبر جدید  سلامت جامعه با حمایت دولت و مشارکت مردم تامین می شود

عامری افزود :محصولات رسانه ای شامل فیلم(مستندکوتاه، ،فیلم ۶۰ثانیه ای ، فیلم ۳۰ثانیه ای،برنامه های تلوزیونی ،پویانمایی،نماهنگ،کلیپ و ویدیو کوتاه واز پیام های اثرگذار فرهنگی و اجتماعی مورد حمایت قرار می دهیم.