به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ رمضانعلی شورابی با بیان این خبر گفت: بهسازی معابر شهر قشم در راستای زیباسازی و بازپیرایی شهری نیز در قشم آغاز شده است.

وی با بیان اینکه زیباسازی در محدوده خط ساحلی یکی از برنامه های مدیریت امور شهری و روستایی است، ادامه داد: تا پایان سال در امتداد خط ساحلی از سینما دریا تا پارک زیتون و پارک آفتاب ۲، شاهد ایجاد فضایی مفرح و زیبا برای قشموندان و گردشگران خواهیم بود.

خبر جدید  دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با 83 نفر از مراجعین دستگاه قضایی

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم افزود: فضاسازی این مناطق علاوه بر ایجاد فضای سبز، تاسیسات و مبلمان شهری و دیگر امکانات مورد نیاز گردشگران و قشموندان را شامل می شود.

شورابی با بیان اینکه هدف گذاری لازم برای ایجاد امید و نشاط آفرینی در محله ها و مناطق مختلف انجام است، افزود: جلسه ای با هنرمندان قشمی برگزار شده و از آنها درخواست کردیم تا طرح ها و برنامه های پیشنهادی برای زیباسازی محلات قدیمی قشم را ارائه کنند.

خبر جدید  صید ترال در خلیج فارس ممنوع است/ دفاع سپاه از معیشت صیادان ایرانی

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه ها در راستای زیباسازی شهری، بحث نور پردازی مدرن در مناطق مختلف شهر قشم است که پس از بررسی و تایید کمیته ی سیما و منظر در دستور کار قرار خواهد گرفت. مدیر امور شهری و روستای سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به وجود برخی ساختمان ها و سازه های نیمه کاره در سطح شهر قشم، اضافه کرد: برای رفع این نازیبایی های شهری پوشاندن آنها با ایجاد بسترهای رنگی برنامه ریزی شده است.

خبر جدید  کلام ما باید موجب تقویت اسلام، جمهوری اسلامی و افزایش امید مردم شود/استقامت ملت ایران موجب بی نتیجه ماندن اقدامات آمریکا شده است/انتخابات سال ۹۸ موجب انسجام، وحدت و نشاط سیاسی در کشور خواهد بود