به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ محمودرضاامیاری درجلسه هیئت های ورزشی استان اظهارداشت: هیئت های ورزشی باید در جهت توسعه رشته های ورزشی برنامه ای جامع و جدید تدوین واداره کل نیز براساس برنامه ها و اهداف هرهیئت حمایت مالی خواهیم نمود.

امیاری بیان داشت: شورای عالی ورزش استان بطورمنظم به ریاست استاندارمحترم هرمزگان برگزار خواهیم نمود تا روسای هیئت ها انتظارات خودرا بیان کنندو اهداف و برنامه های خود برای توسعه وپیشرفت استان را دراین جلسه ارائه نمایند.

خبر جدید  دست آوردهای کم نظیر صید و صیادی در حوزه های اقتصادی، ارزآوری،تولید و اشتغال

مدیرکل ورزش و جوانان تصریح نمود: باید راهکارها و برنامه های اجرایی وتاثیرگذار درورزش را در جلسات شورای عالی ورزش به استاندار ارائه نماییم .

متولی ورزش استان با بیان اینکه باید بخش خصوصی را در راستای ورزش فعال نماییم ، همچنین باید از فضاها و امکانات ورزشی سایر دستگاهها برای توسعه و پیشرفت ورزش استان بهره لازم راببریم.

امیاری همچنین با تاکید اعزام ورزشکارن به المپیاد ورزشی خاطرنشان کرد: در مردادماه امسال دومین دوره مسابقات المپیاد در تمامی رشته های ورزشی برگزار خواهدشد و امیدواریم همه هیئت های ورزشی بهترین ورزشکاران خود را برای این المپیاد آماده نمایند ، زیرا المپیاد ورزشی یکی از رویدادهای مهم ورزشی است و می تواند استعداد های زیادی را دراین المپیاد کشف نمود.

خبر جدید  ستاره خلیج فارس، میزبان مراسم روز جهانی محیط زیست

وی با تاکید براینکه قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی برای ورزش استان زحمات زیادی را طی سالیان متوالی متقبل شده اند به همین جهت به پاس قدردانی از زحمات آن ها درنظراست مراسم تجلیل از ورزشکاران و پیشکسوتان را برگزار نماید.

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان خطاب به روسای هیئت های ورزشی خاطرنشان کرد: هیات ها بایدبه همراه اعضای هیئت مربوطه نشستی با اینجانب درجهت توسعه زیرساخت های ورزش استان،توسعه ورزش قهرمانی وهمگانی برگزار نمایند .

خبر جدید  ویژه‌برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی دهه فجر در بندرعباس اعلام شد

گفتنی است روسای هیئت های ورزشی گزارشی از تقویم اجرایی وبرنامه های سال ۹۸ را ارائه نمودند.