به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ محمودرضاامیاری درجلسه هیئت های ورزشی استان اظهارداشت: هیئت های ورزشی باید در جهت توسعه رشته های ورزشی برنامه ای جامع و جدید تدوین واداره کل نیز براساس برنامه ها و اهداف هرهیئت حمایت مالی خواهیم نمود.

امیاری بیان داشت: شورای عالی ورزش استان بطورمنظم به ریاست استاندارمحترم هرمزگان برگزار خواهیم نمود تا روسای هیئت ها انتظارات خودرا بیان کنندو اهداف و برنامه های خود برای توسعه وپیشرفت استان را دراین جلسه ارائه نمایند.

خبر جدید  طرح آبخیزداری دهه فجردرهرمزگان بهره برداری می شود

مدیرکل ورزش و جوانان تصریح نمود: باید راهکارها و برنامه های اجرایی وتاثیرگذار درورزش را در جلسات شورای عالی ورزش به استاندار ارائه نماییم .

متولی ورزش استان با بیان اینکه باید بخش خصوصی را در راستای ورزش فعال نماییم ، همچنین باید از فضاها و امکانات ورزشی سایر دستگاهها برای توسعه و پیشرفت ورزش استان بهره لازم راببریم.

امیاری همچنین با تاکید اعزام ورزشکارن به المپیاد ورزشی خاطرنشان کرد: در مردادماه امسال دومین دوره مسابقات المپیاد در تمامی رشته های ورزشی برگزار خواهدشد و امیدواریم همه هیئت های ورزشی بهترین ورزشکاران خود را برای این المپیاد آماده نمایند ، زیرا المپیاد ورزشی یکی از رویدادهای مهم ورزشی است و می تواند استعداد های زیادی را دراین المپیاد کشف نمود.

خبر جدید  زمین لرزه سرگز احمدی و بندرخمیر بدون خسارت

وی با تاکید براینکه قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی برای ورزش استان زحمات زیادی را طی سالیان متوالی متقبل شده اند به همین جهت به پاس قدردانی از زحمات آن ها درنظراست مراسم تجلیل از ورزشکاران و پیشکسوتان را برگزار نماید.

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان خطاب به روسای هیئت های ورزشی خاطرنشان کرد: هیات ها بایدبه همراه اعضای هیئت مربوطه نشستی با اینجانب درجهت توسعه زیرساخت های ورزش استان،توسعه ورزش قهرمانی وهمگانی برگزار نمایند .

خبر جدید  برخورد جدی با مسافربرهای شخصی با همکاری پلیس در ایستگاه‌های تاکسی بندرعباس

گفتنی است روسای هیئت های ورزشی گزارشی از تقویم اجرایی وبرنامه های سال ۹۸ را ارائه نمودند.