به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ خانم دکتر عامری سیاهویی از آغاز ثبت نام بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از ۲۹ دی ماه خبر داد و خاطر نشان کرد: اطلاعیه مربوط به نحوه پذیرش و شرایط تحصیل در دانشگاه در روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

خبر جدید  شناسایی تولیدکنندگان داخلی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان

وی اظهار داشت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا مراکز و واحدهای این دانشگاه در سراسر هرمزگان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

معاون دانشگاه پیام نور هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود به تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی اشاره کرد و گفت: داوطلبین و علاقمندان به تحصیل می توانند طبق بخشنامه تحصیل همزمان در دو رشته مقطع کارشناسی داشته باشند و این دستورالعمل شامل فارغ التحصیلان قبلی دانشگاه نیز می باشد.

خبر جدید  غرفه پارک فناوری هرمزگان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری برتر شناخته شد/تجلیل از فناور برتر پارک هرمزگان

خانم دکتر عامری در پایان به انتخاب محل آزمون دانشجویان پرداخت و اظهار داشت: با وجود سیستم بروز دانشگاه پیام نور دانشجویان نگران محل آزمون خود نیز نباشند، دانشجو با توجه شرایط شغلی و محیطی خود می توانند در نزدیکترین واحد دانشگاه پیام نور در سراسر کشور، قبل از شروع امتحانات محل آزمون خود را انتخاب و سپری نماید.

خبر جدید  حدود 40 هزار هکتار مقابله با اثرات بیابانزایی دستاورد برجسته انقلاب اسلامی است