به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ آرزو پاسلار سرمربی با تجربه تیمهای قایقرانی بانوان هرمزگان طی حکمی از سوی احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی کشور به سمت سرمربی تیم ملی بزرگسالان بانوان آب های آرام منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند سرکار عالی و با توجه به انتخاب اعضاء کمیته فنی ،به موجب این حکم به عنوان «سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان- بزرگسالان» منصوب میگردید.
امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و همکاری با کمیته آبهای آرام فدراسیون در راه خدمت به رشد و شکوفایی ورزش قایقرانی کشور موفق و موید باشید.
گفتنی است، وی سابقه هدایت تیم باشگاهی تایدواتر هرمزگان و تیمهای ملی جوانان و زیر ۲۳سال آبهای آرام کشور را در کارنامه دارد. برای نخستین بار در تاریخ رشته قایقرانی است که یک هرمزگانی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب میشود.
یادآور میشود، همچنین سحر رضایی و فهیمه قرائی پور دو بانوی هرمزگانی در کادر فنی تیم ملی آبهای آرام عضویت دارند. نخستین اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور با حضور ۱۹ قایقران از یازدهم اسفند ماه زیر نظر آرزو پاسلار در بندرعباس برگزار میشود.