به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ سعید حسینیپور با تأکید بر نظارت و کنترل مطلوب بر نحوه عملکرد و فعالیت حمل و نقل تاکسیهای درونشهری، اظهار کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل وظیفه خود میداند که همه موارد مورد نظر صنف حمل و نقل درون شهری را بر اساس وظایف قانونی و رعایت مسئولیت اجتماعی پیگیری کند.

وی افزود: با در نظر گرفتن همین هدف، سازمان مدیریت حمل و نقل به منظور نظمبخشی به تردد خودروها و بالا بردن ضریب امنیت مسافران، از ابتدای دیماه سال جاری طی قراردادی همکاری خود را با پلیس راهنمایی و رانندگی آغاز کرده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، ادامه داد: قرارداد منعقد شده بین سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر و پلیس راهنمایی و رانندگی به مدت یکسال ادامه خواهد داشت و در طول این مدت با رانندگان خودروهای مسافربر شخصی که در ایستگاههای تاکسی اقدام به جابجایی مسافر میکنند، برخورد جدی و قانونی میشود.

این مقام مسوُل با بیان اینکه نیروهای بازرسی سازمان به صورت دو شیفت صبح و عصر کار بازرسی از ایستگاههای تاکسی را انجام میدهند، گفت: در اولین برخورد با مسافربرهای شخصی از آنها تعهد رسمی در دفاتر اسناد رسمی برای ادامه ندادن جابجایی مسافر در ایستگاههای تاکسی گرفته میشود.

حسینیپور اضافه کرد: اگر این افراد برای بار دوم مرتکب تخلف در ایستگاه تاکسی شوند، به مقامات قضایی برای طی کردن مراحل قانونی معرفی میشوند.

وی در پایان از همکاری بیدریغ پلیس راهنمایی و رانندگی بندرعباس تشکر کرد و از شهروندان درخواست کرد همکاری لازم را در اجرای این طرح داشته باشند.

خبر جدید  اهالی روستای بیکاه شهرستان رودان به کمپین اهداء عضو پیوستند

بر اساس این گزارش، شهروندان بندرعباسی میتوانند از طریق شمارهگیری سامانه ۱۳۷ شهرداری بندرعباس و یا با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ هر گونه تخلف، نظر یا انتقاد در زمینه حمل و نقل بار و مسافر را گزارش کرده و پیگیری کنند.