به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با هدف القای شور و نشاط اجتماعی به دانش آموزان بد سرپرست، جشن عیدانه در آستانه سال جدیدبرای این دانش آموزان در بندرعباس برگزار شد.

الیاس محسنی افزود: اینجشن باهدف ارتقا مهارتهای فکری و عملی کودکان، آموزش بازیهای کودکان و توسعه فرهنگ شاد زیستی برنامه ریزی شده بود.

خبر جدید  بازدید وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان از اسکله گردشگری روستای سهیلی جزیره قشم/تاکید وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت توجه همه جانبه به اقتصاد دریا محور/وزیر راه و شهرسازی: توسعه و پیشرفت هرمزگان از زمان حضور دکتر همتی جان تازه ای گرفته است

وی تصریح کرد: در این همایش آموزشگران با فراهم نمودن شرایط مناسب زمینه تجربهای لذتبخش از بازیهای کودکانه را برای آنان فراهم کردند.

محسنی اضافه کرد: این جشن با رویکرد نشاط و ورزش بود و با برنامههای مختلف ورزشی و تفریحی همراهبود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: در این جشن علاوه بر مسابقات ورزشی و تفریحی، جنگ شادی و نمایش عروسکی عمو نوروز و برنامههای شاد و مفرح دیگر برگزار شد.

خبر جدید  نخستین جشنواره نشریات منطقه 8 کشور برگزار می‌شود

وی عنوان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس همواره علاوه بر دیگر فعالیتهایی که در مناطق مختلف شهر بندرعباس دارد به دنبال ارتقای اجتماعی مناطق کمتر توسعهیافته شهر است.

محسنیدر پایان گفت: جشن عیدانه به مدت دو روز ویژه دانش آموزان دختر و پسر در آستانه سال جدید در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد.

خبر جدید  تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی بر تکمیل و گسترش فضاهای بهداشتی درمانی