به گزارش برنا از اراک ،در حکم وزیر کشور خطاب به «بهروز اکرمی» آمده است: بنا بر پیشنهاد استاندار مرکزی به سمت معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی منصوب می شوید.

در بخشی از این حکم آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاههای کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

خبر جدید  تخلیه و بارگیری بیش از یک میلیون تن کالا در بندرشهید باهنر

بهروز اکرمی، اصالتا اهل استان هرمزگان بوده و دارای سوابق مختلف مدیریتی در بخشهای مختلف است به طوری که وی پیش از این معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان بوده است.

برعهده داشتن مسئولیتهایی مانند تصدی فرمانداری قشم و بندرلنگه از مهم ترین پست ها و تجربیات خدمتی معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی محسوب میشود.

خبر جدید  شناسایی تولیدکنندگان داخلی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان

اکرمی همچنین آخرین فرماندار شهرستان بندرعباس در دوره اصلاحات نیز بوده که به عنوان نخستین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان انتخاب شد.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس، مدیر سرمایهگذاری و مشارکت شهرداری بندرعباس و مشاور شهرداری بندرعباس از دیگر سوابق اکرمی است.

خبر جدید  بارگیری سکوی ۲۵۰۰ تنی گازی در خلیج‌فارس

پیش از این «فتح الله حقیقی»، معاون سیاسی استاندار مرکزی بود که به سمت استاندار زنجان منصوب شد.