به گزارش برنا از اراک ،در حکم وزیر کشور خطاب به «بهروز اکرمی» آمده است: بنا بر پیشنهاد استاندار مرکزی به سمت معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی منصوب می شوید.

در بخشی از این حکم آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاههای کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

بهروز اکرمی، اصالتا اهل استان هرمزگان بوده و دارای سوابق مختلف مدیریتی در بخشهای مختلف است به طوری که وی پیش از این معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان بوده است.

برعهده داشتن مسئولیتهایی مانند تصدی فرمانداری قشم و بندرلنگه از مهم ترین پست ها و تجربیات خدمتی معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی محسوب میشود.

اکرمی همچنین آخرین فرماندار شهرستان بندرعباس در دوره اصلاحات نیز بوده که به عنوان نخستین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان انتخاب شد.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس، مدیر سرمایهگذاری و مشارکت شهرداری بندرعباس و مشاور شهرداری بندرعباس از دیگر سوابق اکرمی است.

پیش از این «فتح الله حقیقی»، معاون سیاسی استاندار مرکزی بود که به سمت استاندار زنجان منصوب شد.