به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ دکتر ایرج حیدری در جلسه شورای علمی بنیاد نخبگان استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه بنیاد نخبگان ، عنوان کرد: بنیاد نخبگان مرکز ثقل و حضور نخبگان از حوزه های مختلف علمی می باشد که با پیاده سازی ایده ها و خلاقیت های خود زمینه ساز ایجاد تحول در حوزه های مختلف می شوند.

وی افزود: بنیاد نخبگان نهاد علمی، مهمی است که جایگاه آن در استان هرمزگان برای ارائه خدمات هر چه بیشتر به نخبگان استان در عرصه های مختلف نیازمند حمایت و تقویت است.

خبر جدید  سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان/ رونمایی از پیشرفته‌ترین زیردریایی کشور

حیدری تصریح کرد: ایده های علمی و خلاقانه ای که نخبگان دارند باید در مسیر رفاه و آسایش مردم و تقویت وضعیت اقتصادی آنها بکارگیری گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: بنیاد نخبگان هرمزگان تمام توان خود را معطوف به انجام کارهای علمی و خلاقانه نماید.

وی گفت: دستگاه های اجرایی با استفاده از ظرفیت نخبگان از این پتانسیل ها برای ایجاد تحول در حوزه های تخصصی مختلف خود جهت ارتقاء و بهبود شاخص های کاری بهره ببرند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد:دستگاه های اجرایی با توجه به پتانسیل های علمی بسیار خوبی که بنیاد نخبگان و دانشگاه های استان دارند از این ظرفیت ها جهت انجام پژوهش های خود در عرصه های مختلف بهره ببرند تا شاهد انجام پژوهش های علمی ، کاربردی ، ماندگار و مناسب باشیم.

خبر جدید  اهالی روستای بیکاه شهرستان رودان به کمپین اهداء عضو پیوستند

وی افزود: شناسایی نخبگان در دستور کار بنیاد نخبگان هرمزگان قرار گیرد و برنامه های عملی برای تحقق این مهم پیاده سازی گردد.

حیدری خاطرنشان کرد: رسیدن به اهداف مورد نظر در حوزه نخبگان مستلزم وجود برنامه برنامه ریزی با اهداف و برنامه های مشخص است که تحقق آن نیازمند تلاش و پیگیری بنیاد نخبگان استان است.

خبر جدید  رفع مشکلات محلات با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شناسایی نخبگان و تدوین برنامه های عملیاتی برای استفاده از ظرفیت های این قشر مهم جهت حل مشکلات جامعه در حوزه های مختلف به ویژه مسائل اقتصادی، از اقداماتی است که بنیاد نخبگان هرمزگان باید در برنامه کاری خود قرار دهد.