به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ دکتر عباس میرزاد در جلسه پیگیری مطالبات دانشگاه علوم پزشکی از سازمان های بیمه گر، افزود: طرح تحول سلامت به منظور کاهش هزینه های مردم در حوزه درمان اجرایی شده و یکی از طرح های عامه المنفعه است که در دولت یازدهم و دوازدهم به منظور عدالت اجتماعی در حوزه درمان پیگیری شده است.

وی اضافه کرد: دولت از اجرای این طرح به دنبال ایجاد عدالت عمومی در حوزه درمان و سلامت جامعه بود و هست که باید برای رسیدن به این هدف بزرگ سازمان های بیمه گر باید به تعهدات خود به درستی عمل کنند.

خبر جدید  اجرای طرح های اشتغالزایی روستاهای هرمزگان را متحول کرده است/ زوم برنامه ریزی برای تامین برق مورد نیاز اراضی پرورش میگو در غرب و شرق هرمزگان

میرزاد با اشاره به بدهی میلیاردی سازمان های بیمه گر به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، بیان کرد: با توجه به اینکه عدم پرداخت بدهی توسط سازمان های بیمه گر موجب بروز مشکلات در ارایه خدمات درمانی در استان شده این سازمان ها باید در پرداخت بدهی خود تعجیل کنند.

وی تاکید کرد: باید مسئولان و مدیران سازمان های بیمه گر استان رایزنی های لازم به منظور پرداخت بدهی ها با مراکز سازمان بیمه را انجام دهند و با تمام توان پیگیر این موضوع باشند.

خبر جدید  الگوی کار تیمی باید تقویت شود/ مدیران در ادای وظایف رقابت کنند

میرزاد خاطر نشان کرد: سازمان های بیمه گر با عمل به تعهدات خود در طرح تحول سلامت می توانند در افزایش و استمرار ارائه خدمات درمانی به مردم نقش موثر داشته باشند و مدیران این سازمان ها با این هدف پیگیر پرداخت بدهی های مجموعه خود به حوزه سلامت استان باشند.

خبر جدید  راه آهن هرمزگان دروازه طلایی حمل بارهای ترانزیتی