به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ "کیامرث برخورداری"در دیداری که معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان با وی داشت: با اشاره به اینکه نیروی انسانی مهم ترین وحیاتی ترین دارایی هر مجموعه ای است، افزود: به کمک نیروهای تلاشگر این صنعت باید در راستای حفظ اشتغال موجود و افزایش سطح اشتغال و به دنبال آن رونق تولید، تلاش کرد.

وی نقش شرکت فولاد هرمزگان در اشتغال استان را مهم ارزیابی و اضافه کرد: هدف این اداره کل، کمک به واحدهای تولیدی و بنگاههای اقتصادی است که سطح اشتغال موجود را حفظ و زمینه افزایش اشتغال را فراهم آورند و این اداره کل آمادی همکاری های لازم در این زمینه را با شرکت دارد.

خبر جدید  ارتقاء امکانات رفاهی آرامستان بندرعباس در دستور کار قرار دارد

برخوردای از تعامل خوب شرکت فولاد با این اداره کل تشکر و خواستار این همکاری شد.

معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان زمینه اشتغال بیش از ۳ هزار نفر را به طور مستقیم و ۳۶ هزار نفر را به صورت غیرمستقیم فراهم کرده است

"زنگنه پور افزود: شرکت فولاد علاوه بر نقش پررنگی که در اشتغال و تولید استان دارد در رسالت های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی خود نیز حضوری فعال دارد.

خبر جدید  پذیرش شکایات کیفری در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان هرمزگان

وی اضافه کرد: این شرکت در خصوص کارهای فرهنگی و ورزشی و رفاهی اقدامات خوبی را کارکنانش انجام داده که نتیجه آن کسب مقام های قهرمانی ملی و آسیایی در بخش های مختلف توسط کارکنان و فرزندان آنان است.

زنگنه پور گفت: این شرکت برای اجرای برنامه های خود، کار گروهی را سرلوحه قرار داده و توجه به نیروی انسانی را مد نظر قرارداده است.

خبر جدید  ثبت دفن بیش از 1400 متوفی در سال 97

در این دیدار، مدیر امور اداری، مدیر خدمات عمومی و سرپرست ارتباطات و امور فرهنگی و روابط عمومی این شرکت حضور داشتند.