به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ در جلسه ای که به همین منظور در سالن جلسات اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان برگزار شد، مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان، محمد فلاح کهن را به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی معرفی و از خدمات فرحبخش ماندگاری معاون سابق قدردانی کرد.

رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان در این جلسه با اشاره به اینکه هر تغییری طبیعتا باید موجب تحولاتی شود، افزود: یکی از روشهای موفقیت در هر سمتی تعامل سازنده با بخشهای مختلف داخل و خارج از هر سازمانی است و امیدواریم آقای فلاح کهن بتوانند به خوبی از این مهم برآیند.

وی همچنین با تقدیر از ماندگاری معاون سابق توسعه مدیریت گفت: تغییر و پست ها و مسئولیت ها فرصت های جدیدی را به وجود می آورند که امیدوارم آقای ماندگاری بتوانند در سمت جدید بیش از پیش با این اداره کل همکاری داشته باشند.

همچنین در این جلسه فرحبخش ماندگاری به عنوان مشاور در حوزه سرمایه گذاری منصوب شد.

در حکم برومند به فلاح کهن آمده است: نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل منصوب می شوید. انتظار می رود در راستای تحقق برنامه ها، اهداف، رسالت و ماموریت های سازمان و با بهره گیری از ابزارهای نوین مدیریتی و جلب مشارکت کلیه مدیران و کارکنان خدوم آن معاونت در انجام امور محوله موفق باشید.

توفیق روزافزون شما را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از درگاه حضرت باریتعالی خواستارم.