به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ اصغر حسینیپور با اشاره به برگزاری جلسه با اعضای شرکت تعاونی کوی ملوانان بندرعباس اظهار کرد: این جلسه به منظور آگاهسازی اعضای شرکت تعاونی از نحوه صدور پروانه ساختمانی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در کوی ملوانان، قطعات تفکیکی دارای برخی مشکلات ثبتی و حقوقی است، افزود: با این وجود، راهنمایی و تمهیدات لازم برای رفع این مشکلات ارایه شده است.

خبر جدید  بارندگی جزئی در ارتفاعات بشاگرد/تمامی نیروهای امدادی در آماده باش هستند

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در ارتباط با دارندگان زمینهای این کوی، مقرر شده اگر متقاضیان به صورت گروه بیش از ۲۰۰ نفره درخواست صدور پروانه ساختمانی داشته باشند، یک واحد ویژه امور مربوط به این درخواستها را، در سطح منطقه انجام دهد.

حسینیپور تصریح کرد: با توجه به اینکه تشریفات دریافت پروانه ساختمانی با لحاظ تشویقات، از مردادماه اجرایی شده و این شرکت تعاونی به دلیل مشکلات ثبتی و حقوقی موفق به مراجعه بابت اخذ پروانه نشده است، پیشنهاد شده با ارایه درخواست از سوی تعاونی، این مسئله از طریق شهرداری و شورای اسلامی شهر پیگیری شود.

خبر جدید  رونق تولید نیازمند کار جهادی و تلاش شبانه روزی است/لزوم اقدامات گسترده برای رونق تولید در هرمزگان/فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی رفع مشکلات واحد‌های تولیدی را با جدیت دنبال نمایند