به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس در آیین آغاز به کار المپیاد که در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: رمضان ماه بندگی خداوند و ماه بسیار پرفضیلت و پر ارزشی است.

حجتالاسلام احمد عامری سیاهوئیافزود: روزه و ورزش هر دو سلامتی بدن را در پی دارند و در روایات دین اسلام به هر دو مورد تأکید شده است.

وی با بیان اینکه روزه سلامتی روح را نیز در پی دارد، اضافه کرد: ورزش به بدن ما نشاط میدهد و به برکت این ماه مبارک میتوانیم تن و روح سالم را در خود برای رسیدن به کمالات تقویت کنیم.

خبر جدید  دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس نیز در ادامه بیان کرد: کارمندان به دلیل بی تحرکییا نشستنهای مداوم و طولانیمدت بر روی صندلی بیشتر از سایر افراد در معرض دردها و بیماریهای مرتبط با گردن، زانو، شانه، کمر، دست و برخی بیماریهای عضلانی هستند.

الیاس محسنی با بیان اینکه کارمندان اگر به ورزش بپردازند از لحاظ روحی و روانی راندمان کار خود را بالا میبرند، افزود: ورزش به دلیل داشتن ویژگی شادی و نشاط آور، خصوصاً برای کارمندان سبب میشود بازدهی کارشان بالا برود.

خبر جدید  استقبال از فعالیت‌های پول‌ساز برای شهروندان/ گردشگری، منابع غیرمستقیم شهرداری را تامین می‌کند

وی خاطرنشان کرد: اگر مدیران ما معتقد هستند که بزرگترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است یکی از راههای ایجاد شور و نشاط میان پرسنل ورزش است.

محسنی افزود: در همین راستا دوازدهمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباسبا حمایت شهردار محترم بندرعباس ومعاونت برنامهریزی و سرمایه انسانیهمزمان با شروع ماه مبارک رمضان آغاز به کارکرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: این المپیاد در رشتههای ورزشی فوتسالو والیبالویژه آقایان و دارت، شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال دستی، بدمینتونو پرتاب آزاد بسکتبال ویژه آقایان و بانوان است.

خبر جدید  لزوم توجه به غربالگری سلامت کارکنان دستگاه های اجرایی

وی گفت: همه بخشهای مختلف شهرداری بندرعباس در برگزاری این المپیاد ایفای نقش دارند و این ویژهبرنامهی ورزشی به پویایی هرچه بیشتر کارکنان شهرداری بندرعباس کمکهای شایانی خواهد کرد.

گفتنی است این آیین با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس و کارکنان بخش های مختلف شهرداری بندرعباس در مجموعه ورزشی دوراهی ایسینی برگزار شد.