به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، فاطمه رکن الدینی در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات در استان هرمزگان به بیان تاریخچه ای از فعالیت روابط عمومی ها در سراسر دنیا و ایران پرداخت و عنوان کرد: در استان هرمزگان طی سال های اخیر شاهد رشد کمی و کیفی عملکرد روابط عمومی ها بوده ایم اما هنوز این مجموعه آن گونه که باید به جایگاه واقعی خود نرسیده و مورد توجه قرار نگرفته است.

خبر جدید  پویایی در اقتصاد آب می‌تواند یک محرک در افزایش بهره‌وری آن باشد / تشکل‌های خصوصی در بخش کشاورزی باید تقویت و حمایت شوند

وی ادامه داد: دکتر همتی استاندار هرمزگان توجه و حمایت ویژه ای از حوزه روابط عمومی دارند و ما تلاش میکنیم با استفاده از این فرصت مصوبات خوبی را برای ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در مجموعه دستگاه ها و نهادهای مختلف در هرمزگان داشته باشیم.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری هرمزگان افزود: دوره های آموزشی برای روابط عمومی ها با دستور دکتر همتی استاندار هرمزگان و با تامین اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به زودی برگزار خواهد شد.

خبر جدید  افتتاح 15 طرح عمرانی به ارزش 4 هزار میلیارد تومان در هرمزگان

وی همچنین خواستار استفاده از فعالین رسانه ای به عنوان مشاور در روابط عمومی های دستگاه های اجرایی هرمزگان شد.

رکن الدینی خاطر نشان کرد: برای بهتر دیده شدن زحمات روابطعمومیها در نظر داریم جشنواره تولیدات روابط عمومی ها در هرمزگان را برگزار کنیم که موجب پویایی بیشتر این مجموعه خواهد شد.

خبر جدید  ضرورت افزایش نشاط فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در جامعه