به گزارش خبرگزاری برنا درهرمزگان؛ در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور رسیدگی به مطالبات مردم، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با ۸۳ نفر از مراجعین دستگاه قضایی دیدار و گفتوگو کرد.

در جریان برگزاری این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس و معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان نیز حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین اکبری پس از بررسی هر یک از درخواستهای مطرح شده، به منظور پیگیری و رفع مشکلات مراجعین، دستورات لازم را صادر کرد.

خبر جدید  باید سیمای حقوق بشر را به درستی به جهانیان معرفی کنیم

بر اساس این گزارش، از مجموع ۸۳ پرونده رسیدگی شده از سوی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، ۲۷پرونده با موضوع حقوقی و ۵۶ پرونده با موضوع کیفری به صورت حضوری بررسی شد.

گفتنی است ، جلسات دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در راستای عمل به سیاستهای راهبردی قوه قضاییه، صیانت از حقوق شهروندی، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور قضایی شهروندان برگزار میگردد.

خبر جدید  تاثیرات توسعه ای بهره برداری از ۲۲ پروژه بندری و دریایی در هرمزگان/ افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت عملکرد کانتینری بندر شهید رجایی

متقاضیان دیدار مردمی با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان میتوانند با مراجعه به آدرس اینترنتی : www.dadhrm.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.