به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، حسین امیر تیموری مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان به همراه کناری فرماندار شهرستان بندرعباس و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در راستای پیگیری مشکلات احصا شده توسط دفاتر تسهیلگری از بخش های مختلف دو محله کوی ملت و بهشت زهرا در شهر بندرعباس بازید بعمل آورد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان در جریان این بازدید گفت: محلات کوی ملت و بهشت زهرا در زمینه های شبکه جمع آوری فاضلاب، بازگشایی معابر و امکانات فرهنگی و ورزشی با کمبودهایی روبرو هستند که رفع این مشکلات به صورت جدی در دستور کار فرمانداری شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط قرار دارد تا در کوتاه ترین زمان با هدف کاهش آسیبهای اجتماعی مرتفع گردند.

خبر جدید  بهره برداری از مرکز آموزش بهورزی در بندرعباس

وی از تلاش ها و اقدامات دفاتر تسهیلگری در محلات کم برخوردار و حاشیه ای شهرستان بندرعباس برای ارتقاء شاخص های عمرانی، بهداشتی، کاهش آسیب اجتماعی، فرهنگی،ورزشی و غیره با احصا مشکلات و انعکاس آنها به مدیران و همچنین اجرای برنامه های متنوع اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این محلات قدردانی نمود.

خبر جدید  کاشت نهال در موزه مردم شناسی خلیح فارس بندرعباس به مناسبت هفته میراث فرهنگی

شایان ذکر است، شش دفتر تسهیلگری در مناطق مختلف حاشیه ای شهرستان بندرعباس فعال هستند که با محوریت کاهش آسیبهای اجتماعی در این محلات فعالیت می کنند.