به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ عزیزالله کناری شامگاه دوشنبه در بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهرستان بندرعباس که در سالن کنفرانس این فرمانداری برگزار شد خطاب به اعضای شورای شهرستان گفت: شما چکیده ملتی هستید که توسط مردم انتخاب شدهاید و حلقه اتصال بین خدمت دهنده و خدمتگیرندهاید. شماها به عنوان اعضای شورای شهر تسهیلگر خدمت به مردم هستید.

وی ضمن تقدیر از استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از اعتمادی که به بنده شد سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم با کمک شما این مسؤولیت خطیر را با خدمت صادقانه مردم به اتمام برسانم .

سرپرست فرمانداری بندرعباس با اعلام اینکه باید با دید مثبت به آینده نگاه کنیم، تصریحکرد: معتقدم که ارزش مردم بهعنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی بیشتر از این است و نباید به همین مقدار کارهای انجامشده بسنده کنیم.

کناری با تأکید بر اینکه هیچ شأنی برای مسؤولین به جز خدمت به مردم قائل نیستم، ابراز داشت: تا زمانی که هستم فقط به فکر خدمت به مردم خواهم بود.

وی ادامه داد: راه همراهی و رفاقت ما با یکدیگر میزان خدمتی است که انجام میدهید و هیچگاه نباید به دنبال منافع شخصی باشیم چون ما را زمینگیر خواهد کرد.

سرپرست فرمانداری بندرعباس با اشاره به اینکه زیر ذره بین مردم قرار داریم، گفت: همکارانی که نتوانند روزنهای برای خدمت به مردم پیدا کنند در دستگاه زیرمجموعه فرمانداری جایگاهی ندارند.

کناری با برشمردن مسؤولیتهای اجرایی که تاکنون داشته خاطرنشان کرد: این مسؤولیت ها مرا نسبت به مسائل جامعه کاملا آگاه کرده و شناخت خوبی از همه حوزهها دارم.

خبر جدید  افزایش ۱۶ درصدی بودجه دانشگاه هرمزگان کفاف هزینه‌ها را نمی‌دهد/ نمایندگان به رعایت عدالت آموزشی توجه کنند

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برکات انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: انقلاب در شرایطی با اقدام امام راحل به سرانجام رسید که هرکس فکر سلطه بر مردم بوده است احساس خطر میکند.

سرپرست فرمانداری بندرعباس شیوههای دشمن طی چهار دهه از عمر انقلاب را بازگو کرد و خاطرنشان ساخت: اکنون با فشارهای اقتصادی به مقابله با کشور آمده اند که شاید در مقاطعی ایجاد خطر کنند اما نمیتوانند بحران ایجاد کنند و این شیوه دشمن نیز با ایستادگی مردم و مسؤولین راه به جایی نخواهد برد.

کناری در پایان یکی از وظایف مهم شوراها را کسب درآمدهای جدید برای خدمت به مردم ذکر کرد و گفت: به دنبال راهکارهای جدید برای حل مشکلات مردم باشید و با این دید خدمت کنید.