به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، نازنین شیبانی در بازدید از بخشداری هرمز که با حضور فرماندار شهرستان بندرعباس و جمعی از مدیران کل استانداری هرمزگان انجام شد، اظهار کرد: با پیگیری ها به عمل آمده به منظور افزایش بهره وری و استفاده بهینه از توانمندی نیروی انسانی و ساماندهی ، بازنگری تشکیلات فرمانداری ها و بخشداری های تابعه بخصوص بخشداری هرمز استان درحال انجام است.

خبر جدید  کارخانه‌های آرد هرمزگان در حال ورشکستگی

وی اضافه کرد: برای تسریع درامور اجرایی بخشداری های مستقل تابعه استان، تشکیلات جدید ارائه شده که با تحقق این مهم بیش از ۸۰ درصد بخشداری های هرمزگان از پست سازمانی برخوردار می شوند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ساختار و تشکیلات جدید فرمانداری ها و بخشداری های استان پس از تایید نهایی توسط وزارت کشور و سازمان امور اداری و استخدامی کشور جهت عملیاتی شدن توسط دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری به فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استان ابلاغ شده است که باید هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و استفاده از توانمندی ظرفیت های نیروی های سازمانی انجام شود.

خبر جدید  تاثیرات توسعه ای بهره برداری از ۲۲ پروژه بندری و دریایی در هرمزگان/ افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت عملکرد کانتینری بندر شهید رجایی