به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ،مرتضی شیخ زاده در پایان جلسه ستاد مدیریت بحران این سازمان در سالن مرکز بین المللی رشد قشم، اعلام کرد: بارندگی روزهای آغازین نوروز ۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کمتر بوده اما متاسفانه شبکه های مجازی با اهداف نامعلوم و با انتشار فیلم ها و اخبار دروغین، سعی در کاهش سفر مردم به این منطقه گردشگری کشور دارند.وی تصریح کرد: براساس اطلاعات دریافتی از اداره هواشناسی بندرعباس و جزیره قشم خوشبختانه تا پایان تعطیلات نوروزی (۱۷ فروردین) شرایط جوی جزیره قشم آرام و پایدار خواهد بود.
شیخ زاده یادآور شد: هم اینک قشم با امنیت و آرامش مثال زدنی، میزبان انبوه مهمانان و گردشگران از نقاط مختلف ایران و گردشگران خارجی است و پیش بینی می شود با توجه به هوای کاملا بهاری این جزیره در موج دوم سفرها شاهد افزایش شمار گردشگران به این جزیره زیبا باشیم.
وی در پایان اشاره کرد: درکنار اطمینان خاطر از شرایط جوی پایدار، ستاد اجرایی خدمات سفر قشم تمهیدات لازم برای اسکان موقت گردشگران در سالن های ورزشی و مساجد سطح جزیره را به منظور رویارویی با شرایط ناپایدار احتمالی در نظر گرفته است.

خبر جدید  همایش آموزشی ماده 100 شهرداری‌ها برگزار شد

لازم به ذکر است ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در مبادی ورودی، سواحل جزایر ناز قشم و برخی سایت های گردشگری با نصب دوربین امکان تماشای زنده این مکان ها را برای علاقمندان فراهم نموده است، میتوانید با مراجعه به کانال ویدیورسانه سازمان منطقه آزاد قشم به آدرس زیر به صورت زنده شاهد لحظه به لحظه گردشگران در جزیره قشم باشید.

خبر جدید  ترددبیش از 13میلیون وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان هرمزگان

https://www.aparat.com/QeshmFreeArea/live

جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب کشور واقع شده است و بیش از ۴ سوله چندهزار نفری سرپوشیده و ۳۰۰ مسجد در سطح این جزیره آمادگی اسکان موقت مسافران را دارند.