به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، سید مسلم دریانورد با اشاره به برگزاری این طرح در دو پایگاه پسرانه و دخترانه روستای طبل، بیان کرد: دانش آموزان با حضور در مسجد، خواندن نماز و گرفتن روزه با پروردگار خود عهد مودّت و میثاق مجدد بستند.

وی افزود: دانش آموزان شرکت کننده در این طرح، ضمن تقویت معنویات با شرکت در دوره های تقویتی درسی و مشاوره ای، همچنین آزمون های چهارگزینه ای بر توان هوش و دانش خود نیز افزودند.
به گفته دریانورد، استفاده از ۴۰۰ ساعت آموزش توسط اساتید مجرب سطح جزیره و شرکت در کلاس های تقویتی همراه با نکات تستی، بخش دیگری از فواید شرکت در این طرح بود.
رییس آموزش و پرورش منطقه شهاب از حمایت های همیشگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیرکل آموزش وپرورش استان، مجمع خیرین منطقه شهاب و تمامی همکاران در این منطقه تدیر و تشکر کرد و گفت: در پایان طرح اعتکاف علمی دانش آموزان پایه دوازدهم منطقه شهاب، میثاق نامه ای به امضاء تمامی شرکت کنندگان رسید.
گفتنی است، طرح اعتکاف علمی دانش آموزان پایه دوازدهم منطقه شهاب در دوپایگاه پسرانه و دخترانه روستای طبل از تاریخ ٢٥ اسفند ماه ۹۷ تا نهم فروردین ماه ۹۸ با حضور ۱۶۰ شرکت کننده برگزار شد.
حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه عبدالجواد کمالی، عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی وگردشگری و عابدین سعادتفر، معاون توسعه و مدیریت این سازمان و سید مسلم دریانورد، رییس آموزش و پرورش منطقه شهاب در آخرین روز از برگزاری این طرح، از دانش آموزان شرکت کننده دیدار کردند.

خبر جدید  حقوق بگیران در ابوموسی از معافیت مالیاتی ۱۰۰ درصدی برخوردار شوند