به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا؛ «حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی»، نماینده ولی فقیه در سپاه در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان عنوان کرد: ماندگاری و زنده بودن انقلاب نعمت الهی است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی با تاکید بر اینکه نعمت انقلاب اسلامی و ولایت از بزرگترین ارزش ها و هدیه الهی به مردم ایران اسلامی است اظهار داشت : انقلاب اسلامی امانتی است که ماندگاری آن مرهون خون شهدا، مجاهدت و ایستادگی امت و رهبری یک راهبر و امام است.

خبر جدید  برگزاری نشست کارگروه امنیت دریایی اجلاس کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیونز)

نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد: صف آرایی و مقابله دشمنان و جبهه استکبار در مقابل انقلاب بیانگر زنده بودن انقلاب، پویایی و حرکت رو به پیشرفت آن است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی انقلاب اسلامی را الگوی جهانی برشمرد و تاکید کرد: صدور انقلاب اسلامی علاوه بر الگو پذیری ملتها، الگوگیری دولتها را نیز به دنبال داشته و این دلیل عمده عصبانیت و تحریمهای آمریکاییها است.

خبر جدید  کشف محموله 24 تنی برنج قاچاق در سیریک

نماینده ولی فقیه در سپاه عناصر ماندگاری انقلاب را یادآور شد و گفت: دشمنی دیرینه استکبار نیز به دلیل زنده بودن انقلاب و موفقیت و پیشرفت روزافزون این نظام الهی است.

در این آیین حجت الاسلام والمسلمین موسی پولادی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان معرفی و از خدمات حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار تقدیر شد.

خبر جدید  ثمردهى درختان كنار در طرح جنگلكارى مشاركتى بستك