به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ مجتبی زینی وند در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد قشم به ریاست حمید رضا مومنی گفت: اقدامات مدیریت شده رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد قشم شایسته تقدیر است.

وی ادامه داد: بسیار خرسندیم که رئیس شورای آموزش و پرورش قشم با نگاه ویژه به حوزه فرهنگ، علاوه بر کمک به ساخت مدارس، بازسازی و نوسازی فضاهای آموزش و پرورش و تجهیز مدارس در سطح بزرگترین جزیره خلیج فارس، تقویت علمی دانش آموزان این جزیره را با فراهم کردن شرایط بورسیه تحصیلی برای ۵۰ دانش آموز برتر اجرایی کرده است.

خبر جدید  آموزش های تخصصی، اقلیمی و عملی سه گام رسیدن به وضعیت مطلوب ترویجی است

زینی وند به تفاهم نامه امضا شده با سازمان منطقه آزاد قشم با هدف پیشرفت و توسعه در اهداف حوزه آموزش و پرورش در این منطقه اشاره کرد و افزود: موفقیت های انجام شده این تفاهم نامه براساس اقدام مشترک به خوبی در حال پیشرفت است.

وی با اعلام اینکه سازمان منطقه آزاد قشم در یک اقدام ارزشمند در حال احداث ۴۰ خانه معلم در این منطقه است، اظهار داشت: آماده ایم برای اتمام هرچه زودتر این پروژه به صورت مشارکت ۵۰ درصدی به سازمان منطقه آزاد کمک کنیم.

خبر جدید  بزرگترین محموله سوخت قاچاق در تنگه هرمز توقیف شد

معاون آموزش و پرورش از اعزام کاروان مهر مشتمل بر تجهیزات مورد نیاز مدارس روستاهای جزیره قشم به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال هم به عنوان یکی از اقدامات جهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نام برد.

وی اظهار کرد: بانوان خیر روستای رمکان جزیره قشم هم با ساخت دو مدرسه در این روستا نشان دادند که برای حوزه فرهنگ همه آماده همکاری هستند و آموزش و پرورش نیز به نوبه خود کار آسفالت، تجهیزات مورد نیاز و فضا سازی این دو مجموعه فرهنگی را به عهده می گیرد.

خبر جدید  ۳۹هزار گردشگر در یک روز با اتومبیل وارد قشم شدند / افزایش ۱۰ درصدی آمار نسبت به نوروز ۹۷

بنا به این گزارش، در پایان این نشست چندین مصوبه با هدف توسعه فضاهای آموزشی، بازسازی مدارس فرسود، کمک به دانش آموزان نخبه و ایجاد هنرستان در قشم به تصویب رسید.