به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ وی افزود : مسیر میدان سایت تا بندرشهید رجایی که یکی از پر ترددترین مسیرهای کشور است که متاسفانه از سالهای دور این مسیر مورد توجه قرار نگرفته و ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شده به نوعی جاده که ساخته شده فاقد منظره آرایی زیبای جاده ای است .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت : تلاش در این جهت است که با بهبود و ساماندهی کردن این مسیر در بحث تردد و همچنین خسته نشدن رانندگان و لذت بردن مسافرین در هنگام عبور از این محور است .

خبر جدید  فعالین شبکه همیاران ژئوپارک قشم، منتخب ششمین جشنواره دانشگاهی رویش

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : با بهبود و ایجاد منظره آرایی این جاده امیدواریم شرایط خوبی فراهم شود تا به نوعی در حوزه سرمایه گذاری در این محور و همچنین ایجاد اشتغال که پیش بینی می شود نزدیک به هزار نفر بعد از ساماندهی و شرایط خوبی که در حاشیه این محور بوجود می آید در شغل های مختلف خدماتی را که میتواند مناسب و موثر باشد مشغول بکار شوند .

خبر جدید  مهر تایید زنگنه بر انتخاب پارسیان به عنوان هاب سوم پتروشیمی کشور/ طرح جامع توسعه پتروشیمی در این منطقه ویژه کلید خورد

داریوش باقرجوان در ادامه با اشاره به اینکه ساماندهی روشنایی این محور در دستور کار قرار دارد اضافه کرد : در حال حاضر نگهداری از روشنایی در حال انجام است ولی مورد نیاز است که توجه ویژه ای به این محور و تمامی مسرهای ورودی و خروجی شهرستان و شهرهای استان انجام شود .

خبر جدید  افتتاح ۱۷ طرح زیربنایی در استان هرمزگان