به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ " فرزانه آرامش" عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس با بیان اینکه مهمترین دغدغه شهروندان موضوع حمل ونقل عمومی بوده و هست،بیان کرد: هفده (۱۷)دستگاه اتوبوس اسکانیا در چهار مسیر کوی ملت،بلوارامام حسین ،گلشهر وپلیس راه قدیم آغازبه کار کردند.

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل وترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: مسیر موقت همه این خطوط به مرکز شهر منتهی می شود.

خبر جدید  بیش از 50 صنعت بزرگ استان از گاز طبیعی برخوردارند

فرزانه آرامش با بیان اینکه به دنبال تقویت ناوگان اتوبوسرانی وخدمات رسانی ،و استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی هستیم، خاطرنشان کرد: ظرفیت هر دستگاه اتوبوس اسکانیا با استاندارد یورو چهار، ۴۱ صندلی و برای افراد ایستاده ۲۲ نفر می باشد که به تعداد سه دستگاه اتوبوس به مسیر گلشهر و پلیس راه قدیم اضافه خواهد شد تا در مجموع با ۱۰ دستگاه اتوبوس در این مسیر مردم قادر به جابجایی باشند.

خبر جدید  برداشت بالغ بر نه هزار تن میگو پرورشی در نه ماه نخست سال جاری/افزایش 40 درصدی تولید میگو نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل وترافیک شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با اجرای این طرح کرایه جابجایی این اتوبوس ها برای شهروندان دراولین روز کاری رایگان بوده است و در بقیه روزها کاری اتوبوسها، بر اساس نرخ مصوب شورای اسلامی شهر بندرعباس در سال ۹۷، کرایه به ازای هر نفر هزار تومان محاسبه خواهد شد.

فرزانه آرامش درپایان اظهارداشت: شروع کاری اتوبوس ها ابتدای صبح و از ساعت شش صبح تا١٣ و ۳۰ دقیقه ظهراست و در شیفت بعدازظهر از ساعت ١٥:٣٠ تا ۲۳ شب جابجابی انجام خواهد گرفت.

خبر جدید  از تولیدات رسانه ای با موضوعات جوانان،ازدواج و آسیب های اجتماعی حمایت می شود