به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ حسین رفیعی با اشاره به حضور عضو هیات مدیره و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم و رییس کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد و نهادهای انتظامی شهرستان قشم در این جلسه، اظهار کرد: این نشست به منظور ارایه برنامه های اجرایی و عملیاتی دستگاه های مربوطه، برای تعطیلات دهه فجر و نوروز ۹۸ به کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک ستاد اجرایی خدمات سفر قشم برگزار شد.

خبر جدید  تدوین شیوه نامه فعالیت تشکل های مردم نهاد در جزیره کیش

وی برنامه های اجرایی این ستاد را نام برد و افزود: انجام تدابیر ترافیکی و انتظامی، تقویت نیروی انسانی با به کار گیری نیروهای کمکی از استان و نیروهای افتخاری و دانشجویان گردشگری بخش هایی از این برنامه هاست.

به گفته رفیعی، اصلاح معابر شهری و نقاط حادثه خیز، تقویت نیروهای انتظامی و راهور، تعیین ایستگاه های موقت نوروزی انتظامی و ترافیکی، تصویب پارکینگ های نوروزی و اختصاص پارکبان در بعضی معابر شهری با هماهنگی سازمان منطقه آزاد قشم و پلیس راهور، از فعالیت های اجرایی این ستاد در حوزه ترافیکی می باشد.

خبر جدید  حضور صنعتگران هرمزگان در نمایشگاه ملی صنایع دستی عیدانه تهران

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: در حوزه گردشگری نیز برای ساماندهی خانه های استیجاری، ساماندهی وضعیت گردشگری جزیره هرمز اقداماتی در حال اجراست.

جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران، هرساله در فصول پاییز، زمستان و ایام نوروز، پذیرای جمعیت زیادی از گردشگران داخلی و خارجی علاقمند به طبیعت گردی، تاریخ و آداب و رسوم آیینی است.

خبر جدید  جذب بیش از 350 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان رودان