به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ حامد افضلی نیکو با اشاره به نشست مشترک این مدیریت با ریاست بازرسی فرماندهی نیروی انتظامی، ریاست اداره تعزیرات حکومتی، ریاست کلانتری و رئیس پلیس اطلاعات قشم، بیان داشت: در این جلسه مشترک مسوولین بر کنترل نظم در صنوف مختلف و برخورد با متخلفین تاکید کردند.

وی بر همکاری اماکن و تعزیرات با تیم های بازرسی سازمان منطقه آزاد قشم به منظور احقاق حقوق مشتریان اذعان داشت و افزود: بررسی وضعیت گرانفروشی، تخلفات صنفی و برخورد با متخلفین، جلوگیری از سوء استفاده فروشندگان در قیمت گذاری اجناس با توجه به قیمت ارز و ایجاد گشت ویژه بازرسی در ایام تعطیلات۲۲ بهمن بخشی از نتایج این نشست بود.

خبر جدید  افزوده شدن یک فروند اسکله شناور جدید به بندرگاه جزیره هرمز

به گفته مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگوئی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم، قیمت گذاری بر اساس ضوابط و مقررات و رعایت سود معقول برای کالاها یکی از بدیهی ترین حقوق شهروندی است که در این نشست مورد بررسی قرار گرفته است.

افضلی ادامه داد: گشت ویژه ای متشکل از مسئولین سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندهی نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی قشم و بهداشت از صنوف متخلفی که به اخطاریه های صادره توجهی ننمایند، بازدید کرده و نسبت به برخورد قاطع و پلمب واحدهای متخلف اقدام می کنند.

خبر جدید  برگزاری دوره نگارش مکاتبات موثر در حراست در اداره کل آموزش فنی وحرفه ای هرمزگان

وی همچنین از تشویق واحدهای برتر با چاپ و نصب بنر خبر داد و گفت: جلسه ای با حضور مدیر محترم گمرک، مسئولین محترم نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، حراست و بازرسی سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل می شود که در آن در خصوص قیمت گذاری مطابق ضوابط و مقررات و تعیین سود معقول برای کالای وارداتی تصمیم گیری خواهد شد.

خبر جدید  "هدیه کاظمی" نماینده ورزشکاران در مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی شد

مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگوئی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد: در دین ما به کسب روزی حلال و رعایت حقوق دیگران بسیار تاکید شده و ما به همراه تمامی ارگان های ذیربط در تلاش هستیم هیچ حقی از کسی ضایع نشود.