به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ حامد افضلی نیکو با اشاره به نشست مشترک این مدیریت با ریاست بازرسی فرماندهی نیروی انتظامی، ریاست اداره تعزیرات حکومتی، ریاست کلانتری و رئیس پلیس اطلاعات قشم، بیان داشت: در این جلسه مشترک مسوولین بر کنترل نظم در صنوف مختلف و برخورد با متخلفین تاکید کردند.

وی بر همکاری اماکن و تعزیرات با تیم های بازرسی سازمان منطقه آزاد قشم به منظور احقاق حقوق مشتریان اذعان داشت و افزود: بررسی وضعیت گرانفروشی، تخلفات صنفی و برخورد با متخلفین، جلوگیری از سوء استفاده فروشندگان در قیمت گذاری اجناس با توجه به قیمت ارز و ایجاد گشت ویژه بازرسی در ایام تعطیلات۲۲ بهمن بخشی از نتایج این نشست بود.

خبر جدید  سال ۹۸؛ سال شکوفایی و توسعه زیرساخت های بندر ابوموسی

به گفته مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگوئی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم، قیمت گذاری بر اساس ضوابط و مقررات و رعایت سود معقول برای کالاها یکی از بدیهی ترین حقوق شهروندی است که در این نشست مورد بررسی قرار گرفته است.

افضلی ادامه داد: گشت ویژه ای متشکل از مسئولین سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندهی نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی قشم و بهداشت از صنوف متخلفی که به اخطاریه های صادره توجهی ننمایند، بازدید کرده و نسبت به برخورد قاطع و پلمب واحدهای متخلف اقدام می کنند.

خبر جدید  توفان در خلیج‌فارس/ هشدار به مسافران جزایر استان‌های جنوبی

وی همچنین از تشویق واحدهای برتر با چاپ و نصب بنر خبر داد و گفت: جلسه ای با حضور مدیر محترم گمرک، مسئولین محترم نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، حراست و بازرسی سازمان منطقه آزاد قشم تشکیل می شود که در آن در خصوص قیمت گذاری مطابق ضوابط و مقررات و تعیین سود معقول برای کالای وارداتی تصمیم گیری خواهد شد.

خبر جدید  تخفیف ویژه صدور و تمدید پروانه کسب در قشم

مدیر بازرسی، نظارت و پاسخگوئی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد: در دین ما به کسب روزی حلال و رعایت حقوق دیگران بسیار تاکید شده و ما به همراه تمامی ارگان های ذیربط در تلاش هستیم هیچ حقی از کسی ضایع نشود.