به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ الیاس محسنی با بیان اینکه بزرگداشت دهه فجر مبتنی بر محتوای ارزشی و رویکرد ترویج و نشر گفتمان انقلاب اسلامی است، ابراز کرد:همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه و مزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره (س) نه تنها موجب محدودیت در برنامههای بزرگداشت دهه فجر نخواهد شد، بلکه بستر مناسبتری را برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی فراهم میکند.

وی بیان کرد: برگزاری باشکوه آیینهای پیروزی انقلاب اسلامی از وظایف اصلیدستگاههای اجرایی است که مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در اینبرنامهها را می طلبد.

محسنی ادامه داد: باید به هوش باشیم که در مقابل جنگ نرم دشمنان همیشه اقدامات مناسب را انجام دهیم و با بصیرت از توطئه دشمنان جلوگیری کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعیو ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی موج بیداریایکه در منطقه به وجود آمده وظیفه ما را دو چندان کرده که میطلبد مسئولان و شهروندان بر برگزاری ایام ا… دهه فجر توجه بیشتری داشته باشند.

وی اضافه کرد: عطرافشانی گلزار شهدا، تبلیغات گسترده محیطی به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، برگزاری یادواره شهدای روحانی، بزرگداشت شهدای انقلاب در محلات مختلف بندرعباس و برپایی نمایشگاههای خیابانی عکس انقلاب از جمله برنامههای فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به شمار میرود.

محسنی افزود: برگزاری جشنهای بزرگ انقلاب در محلات مختلف بندرعباس، اجرای تور انقلاب برای آشنایی دانش آموزان با وقایع انقلاب اسلامی، تشکیل زنجیره بزرگ دانشآموزی و اکران نمایش کودک در فرهنگسراهای این سازمان نیز از دیگر اقداماتی است که همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی صورت میگیرد.

خبر جدید  دیدار شهردار بندر عباس با خانواده شهدا به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

وی اذعان کرد: افتتاح فرهنگسرای محله برکه گرد، افتتاح مرکز توانمندسازی بانوان شهید کاشانی، افتتاح کتابخانه گلستان، همکاری در برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمنماه و برپایی غرفههای فرهنگی و ورزشی در محل برگزاری راهپیمایی و حمایت از متولیان برگزای جشن ها در محلات از جمله اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دهه مبارک است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعیو ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد: برگزاری مسابقات جهله کشی ویژه بانوان و کَندِرکشی ویژه آقایان، برگزاری همایش پیادهروی در محلات، برگزاری مسابقات ورزشی در محلات مختلف و اهدای بستههای حمایتی کالاهای ورزشی در محلات از اقدامات ورزشی این سازمان در دهه فجر امسال است.

وی ابراز کرد: برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری بندرعباس، برگزاری مسابقات شنا، برگزاری مسابقات مدارس فوتبال و اجرای مرحله اول ساماندهی زمینهای چمن مصنوعی محلات نیز از جمله اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دهه مبارک است.

محسنی ادامه داد: مشارکت در برگزاری المپیاد ورزشی حراست دستگاههای اجرایی هرمزگان، مشارکت در برگزاری مسابقات فوتبال مدارس کشور، مشارکت در برگزاری مسابقات دو و میدانی، اسکیت و دوچرخهسواری و مشارکت در برگزاری همایش ورزشهای خانواده در محلات از دیگر اقدامات ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در نقاط مختلف شهر بندرعباس در دهه فجر انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: همکاری در برگزاری جشنواره فیلم فجر در بندرعباس، برگزاری مسابقه کتابخوانی و بازگویی خاطرات انقلاب برای کودکان و نوجوانان، اجرای برنامه غنچههای انقلاب برای کودکان در فرهنگسراهای شهرداری بندرعباس و افتتاح مرکز مهر شهرداری بندرعباس برای ملاقات کودکان طلاق با والدینشان و مرکز مددکاری اجتماعی نیز از برنامههای دیگر این سازمان در دهه مبارک فجر به شمار میرود.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعیو ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: امیدواریم امسال برنامههای مفید و مناسبتری را در ایام ا… دهه فجر برگزار کنیم تا در انتقال آرمانهای انقلاب اسلامی به نسلهای آینده و ارزش نهادن بر این دستاوردها اقدامات مناسبتری را انجام دهیم.