به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ aهومن رفیعیبندری با اشاره به روند قابل توجه احداث بوستان هنر، اظهار کرد: احداث اماکن فرهنگی و هنری یکی از اهداف مهم مدیریت شهری است که به منظور ایجاد پویایی و نشاط در شهر مورد توجه قرار گرفته است.

وی هدف از احداث اماکن فرهنگی و هنری را ارایه بخش مهمی از خدمات مورد نیاز شهروندان و خصوصا هنرمندان عنوان کرد و افزود: بوستان هنر در زمینی به مساحت دو هزار و ۲۴۱ متر مربع در حال ساخت است.

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس با اشاره به برخی از بخشهای این بوستان، تصریح کرد: احداث سالن آمفی تئاتر روباز با مساحت ۴۵۲ متر مربع و ظرفیت ۴۵۰ نفر تماشاگر بهترین مکان برای اجراهای میدانی است.

خبر جدید  پنجمین یادواره شهدای ورزشکار برگزار می‌شود

رفیعیبندری با اظهار اینکه ساختمان پلاتو با مساحت ۴۰۶ متر مربع و سالن پلاتو با مساحت ۲۰۰ متر مربع و ظرفیت ۳۰۰ تماشاگر جزو دیگر بخشهای این بوستان است، گفت: سایر بخشهای در نظر گرفته شده در این پروژه شامل نگارخانه، اتاق گریم و سایر بخشهای مختلف است.

این مقام مسئول ضمن تشریح جزئیات بیشتری از این پروژه بیان کرد: فضای سبز این پروژه با مساحت ۳۳۳ متر مربعی در کنار بخشهای مختلف ساختمان قرار دارد.

خبر جدید  مدیر املاک و اراضی شهرداری بندرعباس معارفه شد

وی با اشاره به آخرین وضعیت این پروژه خاطرنشان کرد: عملیات خاکبرداری، خاکریزی و تراکم و مخروط ریزی، فنداسون، اسکلت بتنی، دیوار چینی، پلاستر، کاشی کاری، دیوار پوش، نصب در و پنجره، برق کاری و لولهکشی و فاضلاب با پیشرفت ۱۰۰ درصدی و محوطهسازی با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه است.

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس بیان کرد: احداث اماکن و عمارتهای فرهنگی و هنری پاسخ به این نیاز شهروندان است و احداث این مجموعهها با رویکرد خانوادهمحور در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی زاهدان برگزار شد

رفیعیبندری با بیان اینکه پروژه بزرگ بوستان هنر در فازهای مختلف در حال اجرا است، اظهار کرد: پروژههای شهری سطح منطقه یک بندرعباس شامل پروژههای کوچک و بزرگ محله محور است که بر اساس ضرورت نیازمندیهای محلات طراحی شده و در حال اجرا هستند.

رفیعی بندری همچنین بیان کرد: تمام تلاش ما این است که خواستههای هنرمندان شهر را پاسخ دهیم و در این راه نیازمند همکاری تمامی ارگانها و دستگاههای اجرایی هستیم.