به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ حامد عبدالهی افزود: سه شرکت اروپایی از نروژ، یک شرکت از فرانسه و یک شرکت اسپانیایی به همراه سه شرکت آسیایی کره جنوبی، چین و ترکیه در این نمایشگاه که از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه در سالن نمایشگاه های بین المللی قشم برگزار می شود، حضور دارند.

به گفته وی، معرفی فرصت های سرمایه گذرای در حوزه آبزیان، آشنایی با آخرین فناوری های روز صنعت شیلات، برگزاری کارگاه های آموزشی با محوریت شیلات و صنعت ماهیگیری، تمهید ات لازم برای برقراری تماس مستقیم فعالان داخلی و خارجی این صنعت، بخشی از اهداف این نمایشگاه است.

خبر جدید  کمک 981 میلیون تومانی حامیان پارسیانی در قالب طرح اکرام و محسنین

مدیر کشاورزی و شیلات سازمان منطقه آزاد قشم از صنایع کشاورزی، دامپروری و شیلاتی به عنوان ستونهای اصلی اقتصاد مقاومتی نام برد و افزود: قشم از ظرفیتهای بسیار خوب و بالا در زمینه تولید و ایجاد اشتغال صنایع شیلاتی برخوردار است و با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، نگاه واقع بینانهای به صنایع شیلاتی این جزیره شده است.

وی گفت: در این نمایشگاه دارندگان تجهیزات آبزی پروری و پرورش ماهی در قفس، تولید کنندگان و ارائه دهندگان غذاهای دریایی، تکثیر و تولید کنندگان بچه ماهی، پرورش دهندگان آبزیان، فرآوران محصولات شیلاتی، تولید کنندگان ماشین آلات حمل و نقل و انتقال آبزیان و فرآورده های شیلاتی و تولید کنندگان خوراک آبزیان حضور دارند.

خبر جدید  اهالی روستای بیکاه شهرستان رودان به کمپین اهداء عضو پیوستند

عبدالهی همچنین از بررسی فرصت های سرمایه گذاری دریا محور از جمله در صنایع دریایی – شیلات (صیادی و آبزیان)، صنایع دریایی و کشتی سازی، صنایع شیلاتی و پرورش آبزیان، شناسایی ذخایر آبزیان خلیج فارس به عنوان همایش های جانبی این نمایشگاه سه روزه در قشم نام برد.

بنا به این گزارش، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۵۲۵۲۶۵۰ با پیش شماره ۰۷۶ تماس حاصل نمایند.

خبر جدید  اعتراض اعضای اتاق بازرگانی بندرعباس به نحوه احراز صلاحیت‌ها/ معترضان درب اتاق را گل گرفتند

شایان ذکر است؛ نخستین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در قشم دی ماه سال گذشته با حضور بیش از ۳۰ شرکت داخلی و خارجی در این جزیره برگزار شده بود.