به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ حجتی با بیان این که ۳۵۲ سازه آبخیزداری با مشارکت مردم احداث شده است،افزود: از جمله اقدامات بسیار خوب در این طرحها حضور و مشارکت خیرین در فعالیت های آبخیزداری در این استان می باشد که در این طرحها تعداد ۹ سازه با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان توسط خیرین انجام شده است.

رئیس جمهور در جلسه شورای اداری و افتتاح همزمان پروژه های اقتصادی و زیربنایی استان هرمزگان گفت: با امید به آینده و وحدت و تلاش، از مشکلات عبور می کنیم و همه مسئولان شبانهروز در حال تلاش برای کاستن از مشکلات کشور هستند

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه امروز در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم گفت: باید همه شرایط امروز کشور را که تحمیل یک جنگ اقتصادی از سوی دشمنان است، درک کنیم و بی تردید با امید به آینده و وحدت و تلاش، از مشکلات عبور می کنیم.

دکتر روحانی تصریح کرد: اگر بخواهیم در مقابل ابرقدرتها بایستیم و استقلال خود را از دست ندهیم، باید همه با هم متحد باشیم و برای حفظ آزادی که ثمره خون شهیدان انقلاب اسلامی است باید همه با هم باشیم.

استاندار هرمزگان گفت: اجرای پروژه های احداث سازه های آبخیزداری در سراسر هرمزگان از دیگر دستاوردهای سفرهای رئیس جمهوری به این استان است که اقدامی در راستای تامین آب کشاورزی، تغذیه دشت ها و جلوگیری از فرسایش خاک است.